Books: Architecture, Art

Number of items: 191

Nátyi Róbert, Sinkó István (szerk.): Szabados Árpád. Szeged, 2020, Szabadtéri Játékok. 263p. Fekete-fehér és színes képekkel, Szabados Árpád (1944-2017) műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16651.

2 000 HUF
Sík Csaba: A Vass-gyűjtemény / The Vass Collection. Bp., 1998, Art V Premier. 262p. Barcsay Jenő, Korniss Dezső, Bak Imre, Konok Tamás, Fajó János, Maurer Dóra, Kassák Lajos, Nádler István és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16652.

2 400 HUF
14
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp., 2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Scheiber Hugó műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16653.

2 400 HUF
20
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), hiányos (7db ofszet) Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, sérült.
16654.

1 600 HUF
16655.

1 400 HUF
Várady József: Tiszáninnen református templomai. Debrecen, 1989, kn/nyn. Kiadói kartonált papírkötés.
16656.

2 400 HUF
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), Művészet, (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.
16657.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.

2 400 HUF
16658.

1 600 HUF
16659.

1 200 HUF
16660.

1 200 HUF
A fordulat évei. 1947-1949. Politika, képzőművészet, építészet. Szerk.: Standeisky Éva, Kozák Gyula, Pataki Gábor, Rainer M. János. Bp., 1998., 1956-os Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16661.

1 000 HUF
15
16662.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF