Books: Architecture, Art

Number of items: 191

16699.

800 HUF
Tóth Béla: A debreceni rézmetsző diákok. H.n., 1976, Magyar Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
16700.

1 000 HUF
Shearer West: Chagall. 1887-1985. Fordította Somlyó György. Bp., 1994, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16701.

1 200 HUF
5 db magyar festészeti és grafikai könyv és katalógus: Miklós Péter, Képíró Ágnes (szerk.): Hajnal előtt a legnagyobb a sötétség. Papageorgiou Andrea festőművész kiállításának katalógusa. Hódmezővásárhely, 2019, Tornyai János Múzeum. Megjelent 300 példányban. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Cziráki Lajos: Írások és képek. Győr, 1996, Műhely Folyóiratkiadó Közhasznú Társaság. Kiadói kartonált papírkötés. + Kondor-Szilágyi Mária: Lajta Gábor. Az ajtón túl. Bp., 2019, Műcsarnok. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Gáborjáni Szabó Botond (szerk.): Szilágyi Imre. Debrecen, 2018, Debreceni Református Kollégium Múzeuma. 246 p. Kiadói papírkötés. + Nagy Imre: Darázs József. Szeged, 2018, szerzői. 159 p. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16702.

1 200 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16703.

1 600 HUF
16704.

1 600 HUF
Hermann Vogel - Album. München, (cca 1896), Braun & Schneider. Hermann Vogel szövegközi és egészoldalas illusztrációival. Német nyelven. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé szakadt, foltos lapokkal.
16705.

1 600 HUF
26
Váli Dezső: F. napló. H.n., 2007, Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16706.

1 600 HUF
Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. Művészeti könyvtár. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 243 p.+22 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
16707.

800 HUF
Gilyén Nándor, Mendele Ferenc, Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó, 215 p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16708.

800 HUF
Bálványos Anna: Cseke Szilárd - Erdő sorozat. Forest series. [Budaörs, 2009.], Szerzői. A művész munkáinak reprodukcióival. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.   A művész, Cseke Szilárd (1967-) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
16709.

1 200 HUF
Kenneth Clark: Az akt. Tanulmány az eszményi formáról. Fordította Várady Szabolcs. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16710.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF