Books: Architecture, Art

Number of items: 191

Földes Lenke művészete. Harminckét szoborreprodukció. Földes Lenke (1896-1986) által dedikált! Bp., é.n., Hungária. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, előzéklap és címlap foltos.
16687.

1 000 HUF
16688.

1 000 HUF
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
16689.

1 000 HUF
Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis. Építészet / elmélet 9. Bp., 2005, TERC, 307 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16690.

1 200 HUF
Szidnai Lászlóné (szerk.): Magyar lószerszámok. Bp., 1971, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 71p. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
16691.

1 000 HUF
10
A gyermek. Fényképezte: Erdődi Mihály. Bp.,(1943),Danubia, 40 t. Erdődi Mihály (1899-?) fotóművész, fotóriporter fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés, két lap laza, egy lapon szakadással, pár hiányzó lappal.
16692.

1 000 HUF
Janó Ákos, Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1979, Halasi Csipkeház. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Dömötör Tekla: Magyar népszokások. Magyar Népművészet 6. Bp., 1972, Corvina. Számos színes és fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
16693.

1 000 HUF
Toncz Tibor: Hat hét Kínában. Budapest, 1956, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel.
16694.

1 000 HUF
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. Építészeti hagyományok. Bp., 1974., Corvina. Második kiadás. D. Kerekes Emőke rajzaival és Dobos Lajos fotóival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16695.

1 000 HUF
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina
16696.

1 000 HUF
Csáki Róbert. Katalógus. Faludy Anikó előszavával. Hn., 1996., nyn. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Angol, német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16697.

1 200 HUF
2 db művészeti kadvány: Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, lapok hullámosak. + Polónyi Péter: Emlékezések a gödöllői művésztelepre. Studia Comitatensia 10. Gödöllő, 1982, Helytörténeti Gyűjtemény. 26 p + 16 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
16698.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF