Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 303
2518421
10334
407
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán részben olvashatatlan felirattal (Rudnay növendék...?). Dekoratív, régi, sérült fa keretben. 49,5×34 cm
50 000 HUF
2492746
10335
407
40000
Other collectibles
40 000 HUF
2515209
10336
407
Other collectibles
Jelzés nélkül: Eucharisztikus világkongresszus, Hősök tere, 1938. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 20×26,5 cm
12 000 HUF
2514050
10337
407
24000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (szentendrei művész?): Konstruktivista kompozíció. Olaj, farost, fa keretben. 50×68 cm
24 000 HUF
2492772
10338
407
Other collectibles
18 000 HUF
2514125
10339
407
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Tempera, ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm
9 000 HUF
2515124
10340
407
Other collectibles
Kolozsváry jelzéssel: Expresszionista portré. Fametszet, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 11x8 cm
2 800 HUF
2518398
10341
407
19000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Férfi portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán (gyűjteményi?) viaszpecsét maradványaival és olvashatatlan felirattal. Dekoratív, régi fa keretben. 42×35 cm
19 000 HUF
2169873
10342
407
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2220240
10343
407
34000
Other collectibles
34 000 HUF
2442850
10344
407
14000
Other collectibles
14 000 HUF
2518431
10345
407
Other collectibles
Olvashatatlan (Bá...?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csendélet virágokkal és porcelán csészével. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fa keretben. 58×46 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035