10344.
407. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Ismeretlen német művész, működött a XIX. sz. közepén: Horgászok, 1841. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fa keretben, 21×29 cm