10336.
407. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Eucharisztikus világkongresszus, Hősök tere, 1938. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 20×26,5 cm