Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 303

10346.

30 000 HUF
84,75
96,77
Olvashatatlan jelzéssel: Sakura, japán cseresznyefa virágzás, madárral. Tus, papír, fa keretben, 26x20cm
10347.

10 000 HUF
28,25
32,26
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi részlet a bazilikával, 1948. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 20x28 cm
10348.

11 000 HUF
31,07
35,48
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi várrészlet, 1948. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x20 cm
10349.

11 000 HUF
31,07
35,48
10350.

12 000 HUF
33,90
38,71
Jelzés nélkül: Téli jelenet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben. 64×84 cm
10351.

19 000 HUF
53,67
61,29
Jelzés nélkül: Mulatozók. Olaj, fa. Széleinél kissé sérült. 57×72 cm
10352.

24 000 HUF
67,80
77,42
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött romániai magyar grafikus: Ők ketten. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28x24 cm
10353.

4 000 HUF
11,30
12,90
Galambos M jelzéssel: Gyerekek a vízparton. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 70×100 cm
10354.

24 000 HUF
67,80
77,42
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Gyerekek a vízben. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm
10355.

15 000 HUF
42,37
48,39
10356.

85 000 HUF
240,11
274,19
AB jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 21×29 cm
10357.

5 000 HUF
14,12
16,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.