10335.
407. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött (magyar?) festő alkotása: Játszó gyerekek. Olaj, vászon, korabeli fa keretben, 40×50 cm