https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerolds Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.;  Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!
15000.

Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerold's Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.; Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
22,60
EUR
,
25,81
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
8 500 HUF
Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak
15001.

Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,95
EUR
,
19,35
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.
15002.

Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
33,90
EUR
,
38,71
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
13 000 HUF
Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.
15003.

Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
33,90
EUR
,
38,71
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
13 000 HUF
Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
15004.

Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,95
EUR
,
19,35
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15005.

Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.
15006.

Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
19,77
EUR
,
22,58
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
Baedekkers: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben
15007.

Baedekker's: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
14,12
EUR
,
16,13
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
5 500 HUF
Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
15008.

Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
12
Minimum bid:
8 500 HUF
1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)
15009.

1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,65
EUR
,
6,45
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.
15010.

Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,52
EUR
,
5,16
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.
15011.

Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
11,30
EUR
,
12,90
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment