Books: Religion

Number of items: 31

Halálról való idvességes gondolkodás, mellyet néhai tekintetes nemes és nemzetes felsö wattai Wattai Kristina uri ijfú aszszony (...) a losontzi helvetica confessio valló ekklésiának templomában közönségessé tett Széplaki Pál (...). Posony, 1773, Landerer Mihály. Újrakötött félvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
17286.

10 000 HUF
30,03
35,97
1800 Orosz nyelvű ortodox egyházi énekeskönyv. Rézmetszetű ábrákkal, több szín nyomással, korabeli sérült félbőr kötésben. Lapok szép állapotban / Russian orthodox church song book from Nicholas I. times.
17287.

10 000 HUF
30,03
35,97
18
Documenta Vaticana sorozat egy kötete. Válogatott dokumentumok a Vatikán levéltárából. Reprodukciókkal, mellékletekkel, a dokumentumok átirataival, fordításaival. Színes illusztrációkkal. Az elején tulajdonosi oklevéllel. 2682. számú sorszámozott példány. Bp., Archív Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr-mappában, kiadói tokban, jó állapotban.
17288.

6 000 HUF
18,02
21,58
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárin kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperdentzia által jóvá hagyott énekeket egynehány imádságokkal együtt. Debrecen, 1866, Városi Könyvnyomda. Kiadói dombornyomott, aranyozott bőr kötésben, kopottas állapotban.
17289.

4 400 HUF
13,21
15,83
17290.

10 000 HUF
30,03
35,97
Szent Biblia, azaz: Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv, 4+828;4+276 p. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, levált gerinccel és sérült kötéssel, de a gerinc meg van, és a könyvtest egyben van.
17291.

3 000 HUF
9,01
10,79
25
DArsac J(oanni) : A jezsuiták. Tanuk, tanmódszerök és apostolságuk. - - után fordítva. Bécs, 1868, Sartori K., VIII+224+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17292.

D'Arsac J(oanni) : A jezsuiták. Tanuk, tanmódszerök és apostolságuk. - - után fordítva. Bécs, 1868, Sartori K., VIII+224+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

2 400 HUF
7,21
8,63
26
Bod Péter: Szent Hilárius. Bp., én., Phytheas. A 1760-as kiadás fakszimile kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (47./99) példány.
17293.

2 800 HUF
8,41
10,07
Goyau György: A pápaság egyetemes története. Ford.: Kubinyi Viktor. Bp., 1900., Stephaneum-ny., IV+232 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, amatőr módon javított gerinccel és kötéssel.
17294.

2 000 HUF
6,01
7,19
VII. Pius pápasága I. rész. Házi Könyvtár. XXIII. köt. Bp.,1876, Szent-István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzőkkel, amatőr módon javított gerinccel.
17295.

1 800 HUF
6,47
Kühár Flóris: A keresztény bölcselet története. Szent István Könyvek 43-44. Bp., 1927. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóval, kissé kopott borítóval.
17296.

1 200 HUF
3,60
Rohrer, Antonius: Adserta e Disciplinis Theologicis, Quae Annuente Inclyta Facultate Theoogica Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae pro Gradu Doctoris SS. Theologiae Rite Consequendo Publice Propugnanda. Pestini (Pest), 1842, Typis Jos. Beimel. 15 p. Selyemkötésben, kissé foltos lapokkal.
17297.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.