1 800 HUF
VII. Pius pápasága I. rész. Házi Könyvtár. XXIII. köt. Bp.,1876, Szent-István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzőkkel, amatőr módon javított gerinccel.