2 400 HUF
26
D'Arsac J(oanni) : A jezsuiták. Tanuk, tanmódszerök és apostolságuk. - - után fordítva. Bécs, 1868, Sartori K., VIII+224+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.