Books: Religion

Number of items: 31

Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. III. köt. Velünk az úr!. Bp., 1937., Magyar Kultura. Kiadói egészvászon-kötés.
17298.

Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. III. köt. "Velünk az úr!." Bp., 1937., Magyar Kultura. Kiadói egészvászon-kötés.

1 200 HUF
Hübner Ágoston: Jézus szentséges szíve. Oktató imádságos könyv. Patisz György nyomán. Kalocsa, 1899., Jurcsó Antal, 514 p. Kiadói kissé kopott egészbőr-kötés, kopott kiadói kartontokban.
17299.

1 000 HUF
C. F. D. Moule: An idiom book of new testament greek. Cambridge, 1960, Cambdridge University Press. Angol és részben görög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, foltos papírborítóval és lapélekkel.
17300.

1 600 HUF
Mindszenty József: Egyházam és hazám. Mindszenty József hercegprímás szentbeszédei. I. 1945-1946. Összegyűjtötte, bevezette, jegyzetekkel ellátta: Beke Margit. Esztergom, 1991., Esztergomi Főegyházmegye.
17301.

1 200 HUF
[Guyau, Jean-Marie]: M. Guyau: A vallás szociológiája. Ford.: Rudas László. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1909., Athenaeum, 383+1 p. Kiadói kissé foltos, kissé kopott egészvászon-kötés.
17302.

1 600 HUF
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus nép imádságok. Ortutay Gyula előszavával. Gyulai Lívusz. Bp.,1976,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17303.

1 400 HUF
A. Buják-M.Malinski: II. János Pál. Ford.: Kárász Anna. Zagreb-Novi Sad (Újvídék), 1982, Krscanska sadasnjost-Agape. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Valentiny Géza (1927-?) főlelkész, cserkészvezető ajándékozási soraival, aláírásával.
17304.

1 200 HUF
17305.

3 000 HUF
Hetényi Varga Károly: Papi sorsok a horogkereszt és a vöröscsillag árnyékában I. köt. Bp., 2004., Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.
17306.

2 400 HUF
Szerkesztő: A sematizmus előkészítő munkaközösség. Esztergomi sematizmus. Esztergom. 1982. Esztergomi Főegyházmegyei Hatóság. Kiadói műbőr-kötés.
17307.

1 000 HUF
17308.

1 600 HUF
17309.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF