Number of items: 301

Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp., [1926], Athenaeum. 199+1 p. A címlapon a szerző facsimile aláírásával. Kiadói aranyozott, sérült egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón ázásnyommal, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
17526.

4 000 HUF
Az Énekek Éneke. Szent Jeromos lain fordításában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötésben
17527.

1 000 HUF
Csorba Győző: Séta és meditáció. Csorba Győző 5 autográf vers és fordítás kéziratával belekötve. Bp., 1965. Magvető, Kiadói vászonkötésben
17528.

3 000 HUF
P. Virgilii Maronis Albii Tibulli et Sex. Aurelii Propertii Nec non. P. Ovidii Nasonis Flores, seu versus selecti. Ad praestantismas doctissimorum virorum editiones diligenter castigati. N. Enyedini [Nagyenyed], 1772., Imp. Per. Samuelem Debretzeni Anno [Debretzeni Sámuel], 2+89 p. + 5 sztl. lev. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső kötéstábla belsején tulajdonosi bejegyzésekkel, az utolsó 5 levélen írt jegyzetekkel.
17529.

2 400 HUF
31
17530.

1 000 HUF
3 db Babits Mihállyal kapcsolatos könyv: Herceg, hátha megjön a tél is. 3. kiadás. Bp., é.n. Athenaeum, Babits: Keresztül-kasul az életemen, Pesti szalon, Jónás Könyve
17531.

1 400 HUF
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig. - - regénye. Bp., 1921, Athenaeum. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.
17532.

1 800 HUF
28
Makkai Sándor: Ördögszekér. Bp., én., Genius. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17533.

1 400 HUF
Sőtér István: Sötétkamra. Novellák. Bp.,1948,Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Az eredeti borító, hiányos elülső része.
17534.

1 000 HUF
Gáli József: Szúnyogok és nemeskócsagok. Dedikált! Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
17535.

1 200 HUF
17536.

1 200 HUF
Houghton, Claude: Vissza az életbe. (Hudson Rejoins the Herd). Ford.: Szerb Antal. Bp., 1942, Révai. 300 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papírborítóban.
17537.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF