Number of items: 301

Sienkievicz Henrik: Qua Vadis? I-II. köt. Regény Krisztus urunk korából. Ford.: Zigány Árpád. Wesely Árpád rajzaival. Bp., én., Pallas. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
17574.

2 000 HUF
Kosztolányi Dezső 2 műve: Szeptemberi áhítat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papír védőborítóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17575.

2 400 HUF
17576.

2 800 HUF
7,57
8,24
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények I-III. (egybekötve). Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Korlátozott számú kiadás.
17577.

1 200 HUF
Búvár zsebkönyvek 19 kötete, kolibri könyvek 2 kötete. Kiadói kartonált papírkötés. Többnyire kopottas állapotban.
17578.

1 600 HUF
17579.

4 800 HUF
12,97
14,12
Steinert Ágota: Karácsony. Bp.,1990, Helikon. Sárkány Győző rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
17580.

800 HUF
Odze György: Verebes István. Bp., 2002 Korona Kiadó.Szebeni István fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító.
17581.

1 000 HUF
17582.

1 000 HUF
17583.

1 000 HUF
17584.

4 000 HUF
Prima Primissima évkönyv. 2003-2007. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban, zsugorfóliában.
17585.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF