Number of items: 301

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Az ujság ajándéka előfizetőinek. Bp.,2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
17562.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp.,2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.

1 600 HUF
Olasz Lexika - Frazeológia. Kézirat. Összeállította: Bajor János. Eötvös Loránd Tudományegyetem Nyelv- és Irodalomtudományi Kar. Bp., 1956, Felsőoktatási Jegyzetellátó. 300 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
17563.

800 HUF
Tolnai Regénytára 4 kötete: Szekula Jenő: Róma szörnyetege, Szerencsecsillag; Forró Pál: Holttesteken át; Stevenson, Robert Lewis: John Nicholson csodálatos kalandjai. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, sérült, foltos lapokkal.
17564.

800 HUF
Farrington, Karen: Vallások. Hamlyn-könyvek. Ford.: Csalog Eszter et al. H.n., é.n., Holló és Társa. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17565.

1 000 HUF
Druon, Maurice: Az elátkozott királyok. I-VI. kötet. Ford.: Gyáros Erzsébet. Bp., 1999-2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17566.

3 000 HUF
25 év - 25 nagy átverés. Szerk.: Szakonyi Péter. Bp., 2016, Heart Communications. 527 p. Kiadói papírkötés.
17567.

1 200 HUF
Mereskovszki, Dimitrij: Leonardo da Vinci. I-II. kötet. Ford.: Hönigschmied Oszkár. Bp., 1914, Athenaeum. 574+448 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet elülső szennylapja és címlapja sérült.
17568.

1 600 HUF
Samuel A. Goudsmit et al.: Az idő. Life - A tudomány csodái. Ford.: Dr. Lehoczky László. Bp., 1985, Műszaki Könyvkiadó. 203 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17569.

1 000 HUF
Nyírő József 7 könyve: Uz Bence; Isten igájában; Halhatatlan élet; Jézusfaragó ember; Havasok könyve. Bp., 1936-1941, Révai. Kiadói halina kötés, sérült, kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, az egyik köteten az elülső borító hiányos. + Madéfalvi veszedelem; Az én népem. Bp., 1943, Révai. Sérült kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet hátsó borítója nagyrészt levált.
17570.

2 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Aranysárkány. Bp., 1932, Aranysárkány. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17571.

3 000 HUF
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 2 db. [Bp.], [2000], Laude Kiadó. Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, kartonált papírkötésben, . 44 cm
17572.

2 000 HUF
17573.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF