Number of items: 301

Eton, Robert: Hajnaltól alkonyig. + Hétköznapi emberek. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
17550.

1 200 HUF
Benedek Elek: Toldi Miklós. Arany János Toldi-ja nyomán. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). 226 p. Fekete-fehér szövegközi illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, néhány lap kijár.
17551.

3 800 HUF
10,27
11,18
Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády Testvérek. VII+414+2 p. Könyvdíszekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, ex libris-szel.
17552.

2 000 HUF
17553.

3 600 HUF
9,73
10,59
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
17554.

2 000 HUF
17555.

3 600 HUF
9,73
10,59
17556.

800 HUF
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok. I-II. köt. Bp., 1908., Franklin. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
17557.

1 400 HUF
Tormay Cécile: Az ősi küldött. Esztergom, 2009, Pax Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Szabó Dezső: Az elsodort falu. Szeged, Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17558.

800 HUF
Gróf Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. Ford.: dr. Turóczi-Trostler József, Farkas Jenő. 45 képpel és fényképpel. Bp., 1935, Révai. VIII+460 p + 41 t. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült kiadói papír védőborítóban.
17559.

1 400 HUF
10
Moldova György: A napló. Bp, 1983, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
17560.

1 000 HUF
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. Bp., é. n., Dante. Kissé kopott, sérült félvászon kötésben.
17561.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF