Number of items: 301

Szöllősi Zsigmond: A férfi szerelme. Bp.,1911,Franklin. Kiadói papírkötés.
17514.

1 000 HUF
[Musäus, Johann Karl August]: Musäus Volksmärchen der Deutschen. Für die Jugend ausgewählt und bearbeitet von Dr. Moritz Wilh. Gotthard Müller. Dritte Auflage. Stuttgart, é.n. (cca 1920), K. Thienemanns Verlag. 294+2 p. Számos fekete-fehér, szövegközi illusztrációval és könyvdísszel, oldalszámozáson kívüli, színes litográfiákkal illusztrált képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel.
17515.

[Musäus, Johann Karl August]: Musäus' Volksmärchen der Deutschen. Für die Jugend ausgewählt und bearbeitet von Dr. Moritz Wilh. Gotthard Müller. Dritte Auflage. Stuttgart, é.n. (cca 1920), K. Thienemanns Verlag. 294+2 p. Számos fekete-fehér, szövegközi illusztrációval és könyvdísszel, oldalszámozáson kívüli, színes litográfiákkal illusztrált képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel.

1 000 HUF
Arany János Kapcsos könyve. Keresztury Dezső tanulmányával. Bp., 1978, Magyar Helikon/Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőrkötés, réz kapoccsal, MTA Könyvtára intézményi bélyegzőivel, ceruzás bejegyzésekkel.
17516.

1 400 HUF
10
Hozsánna, ember!? Reininger József versei. Pozsony, 1929, Szerző. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kisebb szakadásokkal, előzéklapon szakadás, kissé kopottas állapotban.
17517.

1 000 HUF
Petőfi Sándor költeményei. I. köt. Bp., 1877., Athenaeum, 1 t+6+466+2 p. Második, teljes kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, monogram bélyegzésekkel.
17518.

2 400 HUF
Harsányi Lajos: De profundis. Bp., 1927., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Felvágatlan példány.
17519.

1 200 HUF
Seregély Emy: A szent király. Istókovics Kálmán (1898-1990) fametszeteivel. Bp.,1938, Fővárosi Könyvkiadó,(Fővárosi Nyomda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. + Istókovics Kálmán (1898-1990) 1 db kisgrafikájával és 1 db ex libris-szével, fametszet, papír, jelzett a nyomaton, 5x4 cm és 14x9 cm
17520.

1 000 HUF
Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésen, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
17521.

900 HUF
2,43
2,65
Bereczky - Cseuz: Simai sakkoló. Bp., 2013. Püski. Kiadói papírkötésben
17522.

1 000 HUF
Schlauer, Rudolf: Im milden Schein des Gaslichts. Wien, 1989, Compress Verlag. 72 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17523.

1 000 HUF
Uhrin Benedek: Elnézést kérek ez kabaré. Dedikált példány!  Bp., 1989. Szerzői. Kiadói papírkötésben
17524.

1 000 HUF
Havasi János: Örök tél. Szász Attila rendező. Csányi Sándor színész által is dedikált! Bp., 2017. NKA kiadói papírkötésben
17525.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF