Number of items: 301

May Károly: A szent este. Útleírás. Ford.: Altay Margit. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Aczél Testvérek (Otthon-ny). 152 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17430.

2 400 HUF
Berliner, Anna dr.: Japanische Reklame in der Tageszeitung. Stuttgart, C.E. Poeschel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
17431.

2 000 HUF
Ágner Lajos: Száz kinai vers Fordította, bevezette és magyarázta - - Bp. 1937. Bethlen Rt. 141 l. Kiadói színes, illusztrált kartonálásban szép állapotban, hozzá újságkivágások
17432.

2 000 HUF
2 db detektív könyv: S. László Péter: Leon André kalandjai detektívregény. Bp., é.n Tolnai, +Robert macharay: Kártyázás közben. Bp., é.n-.. M. ker Közlöny. Egészvászon kötésben
17433.

800 HUF
Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., [1944], Athenaeum. 123 p. Kiadói illusztrált papírkötés, részben szétvált kötéssel, a könyvtesttől részben elvált borítóval.
17434.

1 600 HUF
Böngérfi János: Kádár Pal. A kis magyar robinson. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1943., Bethlen Gábor. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borító sarkán hiánnyal, a gerincen kis hiánnyal.
17435.

800 HUF
Aszlányi Károly: Özöngáz. Bp., 1936, Nova. 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17436.

1 000 HUF
Bartis Ferenc: Örökbe fogadtam a Földet. Dedikált Bp., 2001. Codex Print. Kiadói papírkötésben,
17437.

1 200 HUF
Donászy Kálmán: Késő szüret. H.n., 1983, magánkiadás. 73 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 250 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17438.

1 000 HUF
Kroó László: Bölcsőm, koporsóm. Buchenwald. Bp., 1981, Kossuth. 230 p. Kiadói papírkötés, a lapok egy részén kissé sérült lapszélekkel.
17439.

800 HUF
Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel. Bp., 1982, Magvető. 386 p. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17440.

800 HUF
Thurzó Gábor: Belváros és vidéke. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17441.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF