Number of items: 301

Ignotus verseiből, Budapest, 1918 Nyugat folyóirat kiadása 116 old. 150. számozott példányban is megjelent, ez számozatlan kiadói sérült papírkötésben
17382.

4 000 HUF
Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharcból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti díszkiadás. X. köt. Bp., 1894., Révai. Kiadói rendkívül díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis folttal, kis kopásnyomokkal.
17383.

2 400 HUF
Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. (Mácsik a nagyerejű.) Bp.,1893, Révai, 226+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval.
17384.

3 000 HUF
Verne Gyula: A zöld sugár. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,1899., Franlin,237+3 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.
17385.

3 400 HUF
9,19
10,00
17
Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp.,1899., Franlin,240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az utolsó lapon szöveget nem érintő lapalji hiánnyal.
17386.

2 400 HUF
17
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Ford.: Huszár Imre. Benett I. eredeti rajzaival. Verne Gyula kiválóbb munkái. Bp., 1909, Franklin-Társulat. 562 p. Harmadik kiadás. Számos egészoldalas és szövegközi, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói gazdagon festett egészvászon-kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel, az elülső szennylap és a címlap kissé sérült, a hátsó szennylap hiányzik.
17387.

5 000 HUF
Verne, Jules: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Zempléni P. Gyula. I-II. rész (egy kötetben). Verne Gyula összegyűjtött munkái. Bp., [1891], Eisler G. (Révai és Salamon-ny). 184+127 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
17388.

2 200 HUF
5,95
6,47
Verne Gyula: Utazás a holdban. Kilenczvenhét óra és husz percz alatt. Ford.: Gaal Mózes. Bp., 1895., Franklin, 274 p. Harmadik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli aranyozott gerincű átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, ajándékozási-és névbejegyzéssel és intézményi bélyegzőkkel, foltos lapokkal.
17389.

2 400 HUF
Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Egy hírlaptudósító jegyzetkönyve. Ford.: Huszár Imre. Verne Gyula összes munkái. Bp., 1909, Franklin-Társulat. 355 p. Második kiadás. Számos egészoldalas és szövegközi, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
17390.

5 000 HUF
May Károly: A kínai sárkányfiak között. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Tolnai. 160 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17391.

1 200 HUF
May, Karl: Der Waldschwarze und andere Erzählungen. Karl Mays Gesammelte Werke Band 44. Radebeul, 1921, Karl-May-Verlag. 506+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17392.

May, Karl: Der Waldschwarze und andere Erzählungen. Karl May's Gesammelte Werke Band 44. Radebeul, 1921, Karl-May-Verlag. 506+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

2 000 HUF
May, Karl: Der Fremde aus Indien. Karl Mays Gesammelte Werke Band 65. Radebeul, 1939, Karl-May-Verlag. 468+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17393.

May, Karl: Der Fremde aus Indien. Karl May's Gesammelte Werke Band 65. Radebeul, 1939, Karl-May-Verlag. 468+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF