Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

17081.

7 000 HUF
21,02
25,18
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1989. Börze. Kiadói papírkötésben
17082.

5 000 HUF
15,02
17,99
Benedek Pál-Manninger Sándor-Virányi Sándor: Megporzás mézelő méhekkel. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé szakadt papírkötés.
17083.

3 000 HUF
9,01
10,79
A magyar gazda kincsesháza. Összeáll.: Tormay Béla. A M. Kir. Földmivelésügyi Minister kiadványai. 2. szám. Bp., 1900., Pallas, XIII+362+6 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal.
17084.

5 000 HUF
15,02
17,99
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az Orsz. Nőképző Egyesület. Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. 16 (színes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, beragasztott újságkivágásokkal, ceruzás jegyzetekkel, foltos lapokkal, szakadozott elülső szennylappal.
17085.

Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. 16 (színes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, beragasztott újságkivágásokkal, ceruzás jegyzetekkel, foltos lapokkal, szakadozott elülső szennylappal.

4 800 HUF
14,41
17,27
Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz, 1901, Verlag-Bucchandlung Styria, VIII+811 p.+3 (színes képtáblák, közte 2 kétlapossal) t. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17086.

5 000 HUF
15,02
17,99
Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: A gyakorlati főzés tankönyve. Bp.,1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17087.

4 800 HUF
14,41
17,27
17088.

1 000 HUF
3,00
3,60
10
LEplattenier Imre: A gyümölcsös és szőlő helyes ültetése és kezelése. Székesfehérvár,(1938),Gyurkovits Ferenc,(Minerva-ny.) Átkötött félvászon-kötés.
17089.

L'Eplattenier Imre: A gyümölcsös és szőlő helyes ültetése és kezelése. Székesfehérvár,(1938),Gyurkovits Ferenc,(Minerva-ny.) Átkötött félvászon-kötés.

2 800 HUF
8,41
10,07
Henriette Löfflers großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban
17090.

Henriette Löffler's großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban

1 000 HUF
3,00
3,60
11
17091.

2 800 HUF
8,41
10,07
Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17092.

2 000 HUF
6,01
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.