17091.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos borítóval.