17085.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. NÅ‘képzÅ‘ Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. 16 (szÃnes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, beragasztott újságkivágásokkal, ceruzás jegyzetekkel, foltos lapokkal, szakadozott elülsÅ‘ szennylappal.