Art-ceramics

Number of items: 152

Tófej, retro váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül. 22 cm
11048.

3 000 HUF
8,62
10,07
Nag yméretű retro kerámia tál. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 36 cm
11049.

3 000 HUF
8,62
10,07
17
Iparművész kerámia váza. Jelzett. kézzel festett, hibátlan 24 cm
11050.

2 000 HUF
5,75
6,71
Iparművész kerámia váza. Pókhálós díszítéssel. Jelzett. kézzel festett, hibátlan 21 cm
11051.

3 000 HUF
8,62
10,07
Hungária iparművész váza, mázas kerámia, jelzett (az alján és címkével), apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
11052.

2 000 HUF
5,75
6,71
Retró iparművész kerámia váza, jelzett, mázhiánnyal, m: 16,5 cm
11053.

3 000 HUF
8,62
10,07
18
Lehoczkyné jelzéssel retró fali kerámiatál, tűzpiros színes mázakkal festett samottos kerámia. Hátulján kis csorba. d: 27cm
11054.

1 800 HUF
5,17
6,04
Tófej kerámia kaspó, vízkőnyomokkal, egyébként hibátlan, d: 17 cm, m: 15 cm
11055.

1 200 HUF
3,45
4,03
Kerámia Iparművész K.Sz. ikebana. Hibátlan állapotban. Jelzett: etikettel, Kerámia Iparművész KSZ. 19x18x9cm
11056.

1 000 HUF
2,87
3,36
Retro Tófej váza. Mázas kerámia. Apró mázhibákkal m: 29 cm
11057.

2 000 HUF
5,75
6,71
19
Retro Tófej mini váza. Mázas kerámia. Hibátlan m: 10 cm
11058.

1 000 HUF
2,87
3,36
Retro Tófej váza. Mázas kerámia. Hibátlan m: 22 cm
11059.

2 400 HUF
6,90
8,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.