Art-ceramics

Number of items: 152

Illés Anna (?) lány népviseletben, mázas kerámia, káézzel festett, jelzett, 1920-40 körül, kisebb csorbákkal, mázhibákkal, kopásnyomokkal, 13,5x12 cm
11036.

1 600 HUF
4,52
5,16
Borsódy Ágnes (1936): Sündisznó. Festett mázas kerámia fali dísz, jelzett, zsűrizett, hibátlan. 16x9 cm
11037.

5 000 HUF
14,12
16,13
Antalfiné Szente Katalin: Virágos lány. Mázas kerámia figura, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 28 cm.
11038.

6 000 HUF
16,95
19,35
Antalfiné Szente Katalin: Olvasó nő kerámia figura, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 20 cm.
11039.

4 000 HUF
11,30
12,90
Antalfiné Szente Katalin: Anya, gyermekével , Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 21 cm.
11040.

5 000 HUF
14,12
16,13
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Dísztál. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x26 cm
11041.

8 000 HUF
22,60
25,81
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm
11042.

14 000 HUF
39,55
45,16
Kovács Éva Iparművészeti Vállalatos furulyás legény kerámia szobor, jelzés nélkül, sérült 18 cm
11043.

1 000 HUF
2,82
3,23
Kósa Klára (1947) Mázas kerámia kosár. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. m: 16 cm
11044.

2 400 HUF
6,78
7,74
Tóth Valéria (1943- ): Merengő. Jelzett, mázas kerámia m: 26 cm
11045.

7 000 HUF
19,77
22,58
19
Király Károly iparművész váza. hólyagos mázzal. Jelzett, hibátlan. 21 cm
11046.

4 000 HUF
11,30
12,90
Retro kerámia váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzés nélkül. 10 cm
11047.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.