Art-ceramics

Number of items: 152

Pesthidegkúti váza a Niobé sorozatból. Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan. m:35cm
11072.

Pesthidegkúti váza a "Niobé" sorozatból. Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan. m:35cm

2 800 HUF
7,91
9,03
16
Vegyes kerámia, porcelán tétel (4 db tál ( egyik Janáky ?, sopron), 1db dísz.) Részben jelzett. Kopott, sérült. d: 11 és 30 cm között.
11073.

1 000 HUF
2,82
3,23
Iparművészeti vállalatos Gorka kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11074.

4 000 HUF
11,30
12,90
Erdélyi butykosok 6 db, kerámia, sérült, kopott, mázrepedt, m: 18cm
11075.

30 000 HUF
84,75
96,77
8 db népi kerámia tál. Kézzel festettek, több jelzett, közötte régi is.
11076.

8 000 HUF
22,60
25,81
Hódmezővásárhelyi kerámia fali tál, 2 db, d: 14 és 18 cm + 1 db mázas kerámia tál, d: 23 cm, kopásnyomokkal
11077.

5 000 HUF
14,12
16,13
cca 1880 Kézzel festett jelzett Bélapátfalvi népies mázas majolika falitányér Rozália felirattal, apró kopásnyomokkal, lepattanásokkal. d: 23cm
11078.

5 000 HUF
14,12
16,13
11
Népi kerámia dísztányér Isten hozott! Juli. felirattal, kis kopásnyomokkal, lepattanásokkal. Jelzett: Miskolcz d: 23cm
11079.

Népi kerámia dísztányér "Isten hozott! Juli." felirattal, kis kopásnyomokkal, lepattanásokkal. Jelzett: Miskolcz d: 23cm

5 000 HUF
14,12
16,13
10
Kántor Karcag, nagyméretű, festett, kerámia figurális kínáló, hibátlan, jelzett, m: 45cm d: 30cm
11080.

5 000 HUF
14,12
16,13
34
Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, mázhibákkal m: 16,5 cm
11081.

5 000 HUF
14,12
16,13
6 db népi jelzett tányér, (Karcag, Korond stb) Apró lepattanásokkal. d: cca. 23 és 30 cm között
11082.

3 000 HUF
8,47
9,68
Kovács Kun gazda Karcag, nagyméretű, fali dísztál, hibátlan, jelzett, színesen festett mázas kerámia, öblében zodiákus jegyekkel, d: 44 cm
11083.

4 400 HUF
12,43
14,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.