Art-ceramics Number of items: 152
2469518
11096
402
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. - XX: sz : 9 db régi, mázas cserép népi tányér. kis sérülésekkel d: 26 cm-ig
3 000 HUF
2469515
11097
402
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. - XX: sz eleje: 3 db régi, mázas cserép népi tányér. kis sérülésekkel d: 26 cm-ig
1 000 HUF
2380264
11098
402
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri kerámia tálka Magyar Nemzeti Bank motívummal, részben kézzel festett, matricával jelzett, mázrepedésekkel, apró lepattanással. d: 16 cm
1 600 HUF
2410457
11099
402
Art-ceramics
Other collectibles
Gránit kiöntő + tál. Mázas kerámia, jelzett, m: 21 cm, h: 28 cm
3 000 HUF
2469509
11100
402
Art-ceramics
Other collectibles
XIX. sz. - XX: sz ejele: 3 db régi, mázas cserép népi tányér. kis sérülésekkel d: 22 cm-ig
1 000 HUF
2126052
11101
402
Art-ceramics
Other collectibles
Hódmezővásárhelyi kerámia szűrő tál, kopásnyomokkal, d: 21 cm
1 200 HUF
2125991
11102
402
Art-ceramics
Other collectibles
Kis kerámia korsók, főként hódmezővásárhelyi mintával, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, m: 7 és 10 cm között
1 200 HUF
2458198
11103
402
Art-ceramics
Other collectibles
Rusói István Karcag: Debreceni nagytemplom. Kerámia fali dísz. Jelzett, sarkán törés. 22x24 cm
2 000 HUF
2470607
11104
402
Art-ceramics
Other collectibles
Hódezővásárhelyi Miska kancsó, apró máz-repedések és -lepattanások. Jelzett: Shónus F. HMV. m: 20cm
2 000 HUF
2126108
11105
402
Art-ceramics
Other collectibles
2 db hódmezővásárhelyi kerámia csupor, tetővel, lepattanással, m: 15 cm
1 200 HUF
2470626
11106
402
Art-ceramics
Other collectibles
Hódmezővásárhelyi kaspó, kerámia, jelzett, apró máz-repedések és -lepattanások. 11x11cm
1 200 HUF
2459415
11107
402
Art-ceramics
Other collectibles
Hódezővásárhelyi butykos, színesen festett kerámia, apró csorbák, jelzett: Oláh I., m: 23 cm
Felirat: E butella mindig teli álljon,
ha iszol belőle egészségedre váljon!
Aki eztet kiüríti, azt a bánat
elkerüli!
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035