Art-ceramics

Number of items: 152

Ács Valéria: Madonna. Színes mázakkal festett kerámia, fali dísztál. Jelzett. Kopott. d: 13,5cm
11024.

2 000 HUF
5,75
6,71
Bártfay Judit: Rákos tál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. d: 21cm
11025.

2 400 HUF
6,90
8,05
Antalfiné Szente Katalin: Anya gyermekével, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 22cm.
11026.

4 000 HUF
11,49
13,42
Antalfiné Szente Katalin: Kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm.
11027.

3 000 HUF
8,62
10,07
Vertel Andrea (1953- ): Házaspár, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11028.

5 000 HUF
14,37
16,78
Győrbíró Enikő (1932-1999): Kislány (2 db), festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:12 és 21cm.
11029.

2 800 HUF
8,05
9,40
Antalfiné Szente Katalin: Kislány virággal, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 17cm.
11030.

3 200 HUF
9,20
10,74
Antalfiné Szente Katalin: Nyújtózkodó, festett kerámia, hibátlan, jelzett, m:45cm
11031.

8 000 HUF
22,99
26,85
B. Várdeák Ildikó (1929-2013) mázas kerámia váza, jelzett, vastag vízkő maradványokkal, egyébként hibátlan, m: 13 cm, d: 14cm
11032.

3 800 HUF
10,92
12,75
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Mázas kerámia tálka, jelzett, apró mázhibával d:10 cm
11033.

2 000 HUF
5,75
6,71
Csavlek Etelka (1947-): Angyalkás gyertyatartó. Festett mázas kerámia, jelzett, mázkopásokkal, készítéskori tűzrepedéssel 17×16×15 cm
11034.

16 000 HUF
45,98
53,69
Endrő Margit (1899-1986): Béka. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal 10x10x7 cm
11035.

4 000 HUF
11,49
13,42
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.