Art-ceramics

Number of items: 152

Lonkay Antal (1904 - 1963): Eszterlánc 1933. Formába öntött fehér mázas fajansz. Sérült, restaurált. Jelzett: masszába nyomott H.M.V.M.M.T. (Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepe), Lonkay A. 933., valamint etikett. Gyűjtői darab!! m: 22cm
11000.

4 000 HUF
11,30
12,90
23
11001.

70 000 HUF
197,74
225,81
Kovács Margit (1902-1977): Parasztmadonna, Múzeumi másolat, fali kerámia, jelzés nélkül, 39x13 cm
11002.

3 800 HUF
10,73
12,26
17
11003.

46 000 HUF
129,94
148,39
11004.

38 000 HUF
107,34
122,58
11005.

28 000 HUF
79,10
90,32
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Restaurált. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 27,5cm
11006.

24 000 HUF
67,80
77,42
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kaspó. Türkiz, sárga és fekete mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, belseje vízkőnyomokkal. Jelzett: GL. m: 13 cm, d: 19 cm.
11007.

22 000 HUF
62,15
70,97
11008.

16 000 HUF
45,20
51,61
Gorka Lívia (1925 - 2011): Népi korai Habán mintás kerámia váza, halszálrepedéssel. Jelzett: GLNV m:9,5cm
11009.

13 000 HUF
36,72
41,94
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm
11010.

1 800 HUF
5,08
5,81
13
11011.

24 000 HUF
67,80
77,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.