Books: Travelling, Local History Number of items: 245
2459850
15084
402
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 200 HUF
2459804
15085
402
Other collectibles
Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
2468700
15086
402
Other collectibles
1 600 HUF
2459981
15087
402
Other collectibles
2 000 HUF
2459970
15088
402
Other collectibles
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1 200 HUF
2473621
15089
402
Other collectibles
1 800 HUF
2469613
15090
402
Other collectibles
Fehérvári képes kalauz. 1957. Kiadói papírkötés, kis szakadással, sok reklámmal, kissé kopottas állapotban.
1 800 HUF
2469607
15091
402
Other collectibles
Lőrinczy György: A Budai vár. Bp.,1967, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban
2426288
15092
402
Other collectibles
Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2410354
15093
402
Other collectibles
Grúz János: Heves története. Heves, 1969., (Jászberény, Hütőgépgyár-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példány.
1 800 HUF
2454389
15094
402
Other collectibles
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopottas, gyűrött és szakadozott papír védőborítóban de belül jó állapotban.
1 000 HUF
2454737
15095
402
Other collectibles
Erdei Gyöngyi: Fejzetek a Bárczy-korszak történetéből. (Budapest művelődéspolitikája a századelőn.) Bp., 1991., Fővárosi Önkormányzat-Budapest Főváros Levéltára-BTM-FSZEK. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: