Books: Travelling, Local History Number of items: 245
2454115
15096
402
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Haraszti Sándor-Pethő Tibor: Útikalandok a régi Magyarországon. Útikalandok 41. Bp.,1963, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2407503
15097
402
Other collectibles
Puskel Péter-Fekete Károly-Vasile Andrei-Tiberiu: Lapok a Kultúrpalota történetéből. (1913-1948.) A szerzők által dedikált. Arad, 2013, Gutenberg Univers. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2441220
15098
402
Other collectibles
Féja Géza: Sarjadás. Sárközi élmények és utazások. Bp., 1963, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés.
1 000 HUF
2444180
15099
402
Other collectibles
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság és a M. Nemzeti Múzeum értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát. VII. évfolyam. Bp., 1896, Magyar Néprajzi Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus kézzel írt, több mint 10 oldalnyi jegyzetével. Intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
2 800 HUF
2444693
15100
402
Other collectibles
Kozák Károly: Szigliget. Műemlékeink sorozat. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 40 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyomokkal.
1 000 HUF
2445409
15101
402
Other collectibles
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2473497
15102
402
Other collectibles
Barna János, Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében. Bp., 1998, Heraldika Kiadó. 241+2 p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2471302
15103
402
Other collectibles
1 000 HUF
2454430
15104
402
Other collectibles
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2429248
15105
402
Other collectibles
Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban. Volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2472423
15106
402
Other collectibles
Szentgyörgyi Mária: Jobbágyterhek a XVI-XVII. századi Erdélyben. Értekezések a történeti tudományok köréből 27. Szerk.: Barta István. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. 104 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 550 példányban. + Török Gyula: Sopronkőhida IX. századi temetője. Fontes Archeologici Hungariae. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. 130 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
2 000 HUF
2472512
15107
402
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: