Books: Travelling, Local History Number of items: 245
2473806
15108
402
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Huszár János: A pápai repülőtér létrejötte és első évei. Jókai füzetek 44. Pápa, 2006., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. + Lux Lajosné: Pápai diófák alatt. Emlékek 1941-ből Erdélyi József Diófa című költeménye margójára. Erdélyi József pápai vonatkozású verseivel. Jókai füzetek 77. Pápa, 2006., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2470339
15109
402
Other collectibles
Zákonyi Ferenc: Nagyvázsony. Veszprém, 1979., Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. + Vörösberény: Plébániatemplom. Tájak-Korok Múzeumok kiskönyvtára 88. Bp., 1981, Tájak-Korok Múzeumok. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2473390
15110
402
Other collectibles
Abonyi Árpád: Magyar fiuk Afrikában. Regényes elbeszélés. Képekkel. Ifjusági Könyvek. Bp.,én., Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval., a hátsó borítón folttal.
1 600 HUF
2471347
15112
402
Other collectibles
Horváth Detre: Pannonhalma útikalauz. hn., 1961, Győr-Sopron M. Tanácsának Idegenforgalmi Hivatal. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2470038
15113
402
Other collectibles
Veress D. Csaba: Várak a Bakonyban. A veszprémi, pápai és palotai vár hadtörténete. Bp., 1983., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2436947
15114
402
Other collectibles
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
2424347
15115
402
Other collectibles
Jelentések a határokon túli magyar kisebbségek helyzetéről. /Csehszlovákia, Szovjetunió, Románia, Jugoszlávia./ Medvetánc Könyvek. Bp., 1988., Medvetánc. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
1 000 HUF
2456293
15116
402
Other collectibles
Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Átkötött egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2349565
15117
402
Other collectibles
Stein Aurél: Ázsia halott szívében. Bp., 1986, Helikon. Kiadói kartonált kötésben.
2 000 HUF
2434522
15118
402
Other collectibles
Juhász Vilmos: Ausztrália. Bp., 1933, Pantheon. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2434504
15119
402
Other collectibles
Juhász Vilmos: Olaszország. Bp., 1933, Pantheon. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2394971
15120
402
Other collectibles
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035