Books: Travelling, Local History

Number of items: 245

Beke György: Székelyföld II. Barangolások Erdélyben 7. kötet. Nagyküküllő, Fehér-Nyikó. H.n., é.n., Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, hátsó borító éleinél kissé kopott, 436-468. oldal között felső sarkában gyűrődéssel.
15036.

2 400 HUF
Győri tanulmányok 1. Szerk.: Cziglényi Miklós. Győr, 1973, Győr Megyei Város Tudományos Kutató Csoportjának kiadása. Kissé gyűrött, megviselt papírkötésben. Volt könyvtári példány. Megjelent 1060 példányban.
15037.

1 000 HUF
Cholnoky Jenő (1870-1950): Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, egy-két lapon kis folttal, de alapvetően jó állapotban.
15038.

3 000 HUF
29
15039.

4 000 HUF
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935.], Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kihajtható térképmelléklettel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
15040.

3 000 HUF
[Sven Hedin (1865-1952)] Hedin, Sven: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Fordította Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t. + VI+2+330 p.+ 39 t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó borítón folttal, színes képek és színes panorámák és egy térkép hiányzik.
15041.

2 000 HUF
15042.

4 000 HUF
15043.

4 000 HUF
15044.

4 000 HUF
15045.

4 000 HUF
15046.

4 000 HUF
15047.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF