Chinaware / Porcelain Number of items: 260
2423119
11192
398
Other collectibles
Porcelán falikép, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, néhány kisebb karcolással. Dekoratív, kissé kopott réz veretes fa keretben. 31,5x19 cm
5 000 HUF
2423098
11193
398
Other collectibles
Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levonóképes, jelzett (Hüttl Tivadar porcelán-nagykereskedő), kopással, sérülésekkel, restaurálandó. d: 24,5 cm
1 000 HUF
2423079
11194
398
Other collectibles
Hollóházi mokkás csésze aljjal, matricás, jelzett, kis kopással
1 200 HUF
2423075
11195
398
Other collectibles
Kőbányai porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x6x4,5 cm
1 200 HUF
2423071
11196
398
Other collectibles
Porcelán kislány szívecskével, fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x8,5 cm
1 600 HUF
2393761
11197
398
Other collectibles
5 000 HUF
2425530
11198
398
Other collectibles
Zsolnay kék mintás kancsó, mázas keménycserép. Jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 15 cm
5 000 HUF
2425542
11199
398
Other collectibles
Hordó formájú antik fajansz edény. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopásokkal, mázrepedésekkel, sérült, m: 16,5 cm, d: 13,5 cm
2 000 HUF
2425572
11200
398
Other collectibles
5 000 HUF
2409203
11201
398
Other collectibles
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
1 200 HUF
2363577
11202
398
Other collectibles
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
1 200 HUF
2382037
11203
398
40000
Other collectibles
Moritz Zdekauer 9 személyes porcelán étkészlet + 9 db lapos tányérral. Komplett, sok tállal, kézzel festett, jelzett, két darabon kisebb hibával: kis szószos teteje javított, egyik lapos tányéron mázrepedés. Összességében szép állapotú készlet.
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035