11193. 398. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levonóképes, jelzett (Hüttl Tivadar porcelán-nagykereskedő), kopással, sérülésekkel, restaurálandó. d: 24,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf