11192. 398. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Porcelán falikép, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, néhány kisebb karcolással. Dekoratív, kissé kopott réz veretes fa keretben. 31,5x19 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras