11199. 398. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
10
0 HUF
Hordó formájú antik fajansz edény. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopásokkal, mázrepedésekkel, sérült, m: 16,5 cm, d: 13,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert