Paintings and graphics 2

Number of items: 36

Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
10537.

15 000 HUF
42,98
51,90
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21x28 cm
10538.

9 000 HUF
25,79
31,14
Guiome Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben
10539.

15 000 HUF
42,98
51,90
10540.

9 000 HUF
25,79
31,14
10541.

65 000 HUF
186,25
224,91
10542.

6 000 HUF
17,19
20,76
Beregszászy Tamás (1967-): Délutáni fények. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art átrium Galéria címkéjével. Fa keretben, 30x22 cm
10543.

22 000 HUF
63,04
76,12
Bukor Tibor (1967-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/5). 35x49,5 cm
10544.

14 000 HUF
40,11
48,44
10545.

95 000 HUF
272,21
328,72
10546.

11 000 HUF
31,52
38,06
10547.

24 000 HUF
68,77
83,04
Halasi Horváth István (1904-1994): Szigligeti reggel. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Derkovits teremben 1988-ban rendezett kiállításon. Kisebb sérüléssel. Fa keretben, 50×40 cm
10548.

28 000 HUF
80,23
96,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May
We are closed on 10 May!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.