Paintings and graphics 2

Number of items: 36

Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói, alján és gerincén sérült-felszakadt papírmappában. Komplett, hiánytalan!
10549.

6 000 HUF
Prutkay Péter (1947-): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 57/100. 50,5×34 cm
10550.

15 000 HUF
40,54
44,12
Somogyi-Soma László (1927-2004): Aranylány. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a festő a Rudnay Gyula Teremben, 1986-ban Egerben rendezett egyéni kiállításán. Fa keretben, 30×30 cm
10551.

85 000 HUF
229,73
250,00
10552.

24 000 HUF
64,86
70,59
10553.

36 000 HUF
97,30
105,88
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és a rózsa. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a rose. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
10554.

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és a rózsa. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a rose. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet

28 000 HUF
75,68
82,35
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és konstrukció Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a construction. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
10555.

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és konstrukció Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a construction. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet

28 000 HUF
75,68
82,35
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm
10556.

8 000 HUF
Regős Imre (1952-2017): Reggel, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/10). Lap széle kissé foltos. 51×43 cm
10557.

28 000 HUF
75,68
82,35
Moshammer György (1911-1970): Városrészlet, 1962. Olaj, papír, jelzett, 29×37 cm
10558.

32 000 HUF
86,49
94,12
Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 24,5×17 cm / Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 24,5×17 cm
10559.

10 000 HUF
27,03
29,41
Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm
10560.

26 000 HUF
70,27
76,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF