Paintings and graphics 2

Number of items: 36

Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
10537.

15 000 HUF
40,54
44,12
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21x28 cm
10538.

9 000 HUF
24,32
26,47
Lionel Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben
10539.

15 000 HUF
40,54
44,12
10540.

9 000 HUF
24,32
26,47
10541.

65 000 HUF
175,68
191,18
10542.

6 000 HUF
10543.

22 000 HUF
59,46
64,71
Bukor Tibor (1967-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/5). 35x49,5 cm
10544.

14 000 HUF
37,84
41,18
10545.

95 000 HUF
256,76
279,41
10546.

11 000 HUF
29,73
32,35
10547.

24 000 HUF
64,86
70,59
Halasi Horváth István (1904-1994): Szigligeti reggel. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Derkovits teremben 1988-ban rendezett kiállításon. Kisebb sérüléssel. Fa keretben, 50×40 cm
10548.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF