Paintings and graphics 2

Number of items: 36

Lisziák Elek (1939-2007): Mesefigurák. Tus, papír, jelzett, 23,5x32 cm
10561.

8 000 HUF
Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
10562.

8 000 HUF
10563.

20 000 HUF
54,05
58,82
10564.

30 000 HUF
81,08
88,24
Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Szürke-sárga kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb széle foltos 59,5×44,5 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Grey-yellow composition. Serigraphy on paper. Signed. Numbered ((39/100). Spotty on the right side of the sheet. 59,5×44,5 cm
10565.

20 000 HUF
54,05
58,82
10566.

20 000 HUF
54,05
58,82
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Leonardo. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x52 cm
10567.

22 000 HUF
59,46
64,71
10568.

16 000 HUF
43,24
47,06
Bálint Endre (1914-1986): Szegény anyuka. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. Üvegezett fa keretben, 28x37 cm
10569.

8 000 HUF
10570.

3 000 HUF
10571.

100 000 HUF
270,27
294,12
10572.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF