Books: Architecture, Art Number of items: 205
2383577
16712
393
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bordács Andrea-Kollár József-Sinkovits Péter: Tót Endre - Endre Tót. Bp., 2003, Új Művészet Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 200 HUF
1488529
16713
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Christian Schad. Basel, 1972, Editions Panderma Carl Laszlo. Német nyelven. Christian Schad műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / Paperback, in German languague, good condition.
2 400 HUF
2381426
16714
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2315257
16715
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely András Bertalan: Dunánk, Oltnak ... , Dunarea, Oltul. Román-magyar kulturális találkozások Budapesten, Intalniri cultirale romano-maghiare la Budapesta. Bp., 2014. Euro Etnikum. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban
1 000 HUF
2377852
16716
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1944), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Második kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kopott, kissé szakadt borítóval.
1 400 HUF
2378627
16717
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Solymár István: Hagyomány és lelemény a képzőművészetben. Bp., 1972., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
2381790
16718
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Karel Van Mander: Hírneves német-alföldi és német festők élete. Bp., 1987, Helikon. Műbőr kötés, papír védőborítóval.
1 000 HUF
2379819
16719
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: Közönség és művészet a századelőn. Bp., 1982, Corvina Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2384590
16721
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lucien Hervé: Építészet és fénykép. Architektúra. Bp.,1968, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
1 200 HUF
2338859
16722
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Layer Károly: A Herendi Porcelángyár története. Országos Magyar Iparművészeti Múzeum. Bp., 1921, Múzeumbarátok Egyesülete, 1 t.+23 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2350058
16723
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bölcs István: Film esztétika IV: Bp., 1972 Tankönyvkiadó.
1 000 HUF
2338951
16724
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Czigler Ignácz: Művelődéstörténet. Különös tekintettel a képzőművészetek fejlődésére. Az ifjuság számára írta: - -. Bp., 1896, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+199 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett kék egészvászon-kötés, Haladás-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035