cca 2004. Modern magyar rajzok 1900-1945 kiállítási katalógus. Válogatás Gombosi György művészettörténész gyűjteményéből. Magyar Nemzeti Galéria, 2004. november 11- 2005. április 24. Megjelent 1000 példányban.
Barabás Miklós akvarelljei. A magyar rajzművészet mesterei 1. Összeáll.: Szvoboda D. Gabriella. Hn., 1985, a Magyar Nemzeti Galéria kiadása. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. Magyar, angol és német nyelven.
Pap Gábor (szerk.): Zománc 2005. XXXI. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep Kecskemét, 2005. június 27-július 31. Katalógus. H.n., é.n., k.n.. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Egry József Emlékmúzeum, Badacsony. Szerk.: Éri István. Badacsony, 1973, Egry József Emlékmúzeum. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Aba-Novák emlékkiállítás. Bp., 1962, Magyar Nemzeti Galéria. B. Supka Magdolna tanulmányával. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán apró folttal és címkével.
Radocsay Dénes: Falképek a középkori Magyarországon. 1977, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
A tavaszi kiállítás képes tárgymutatója 1943. március 27. - április 26, Műcsarnok. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
Régi és/vagy új reneszánsz. Vaszary János összegyűjtött írásai. Tudományos füzetek 8. kötet. Szerk.: Mezei Ottó. H. n., é. n., Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Múzeumainak Igazgatósága. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.