Books: Architecture, Art Number of items: 205
2383776
16628
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fritz Koch-Gotha: Gezeichnetes Leben. Berlin, én., Eulenspiegel Verlag. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
2383523
16629
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. 4 színes műmelléklettel és 25 fekete-fehér ábrával. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, kissé sérült papírborítóban.
1 800 HUF
2384094
16630
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A legjobb Szigetszentmiklósról. Szerk.: Kőszegi János - Szemadám György. Szigetszentmiklós, 2014, Patak Képzőművészeti Egyesület. Megjelent 750 példányban. 124p. Képzőművészeti könyv, színes képekkel, többek közt Aknay János, Bartl József, felugossy László, Hajdú László, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
2384095
16631
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bernard Soulier: Die erotische Kunst Indiens. Bayreuth, é.n., Gondrom Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2384093
16632
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Matthias Boeckl (szerk.): Föld a láthatáron. Osztrák művészet a XX. században. Bp, 1989, Műcsarnok. Kiállítási katalógus, színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Oskar Kokoschka, Gustav Klimt, Egon Schiele műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2384084
16633
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zsákovics Ferenc (szerk.): Swierkiewicz Róbert. Bp., 2009, 20'21 Galéria. 106p. Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Papírkötésben.
1 400 HUF
2384082
16634
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1977, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben.
1 400 HUF
2269320
16635
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kőnig Frigyes: Harmonia perturbata. Megzavart összhang. Disrupted Harmony. Kandó Mihály fordítása. Bp, 2005, Semmelweis Kiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben. Angol és magyar nyelven. Szép állapotban.
2 800 HUF
2189720
16636
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 800 HUF
2291486
16637
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2344288
16638
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Papp Oszkár: Rajzaimból. H.n., 2005, magánkiadás. 111p. Papp Oszkár műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2342856
16639
393
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035