Magyar grafikai kiállítás 1971. Dürer emlékezetére születésének 500. évfordulóján. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Kovács Endre fekete-fehér fotóival illusztrálva. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Szerk:,Szabó Júlia, Majoros Valéria. Bp., 1992, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Részben angol nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben , kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. + Kemény Mária-Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Katalógus és források. Bewerbungspläne für den Palast der Ungarischen Akademie der Wissenschaften. Katalog und Schriftquellen. Szerk: Szabó Júlia. Bp.,1996, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Fekete-fehér képekkel illusztrációkkal, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. A borító jobb felső sarka meggyűrődött.
Kondor Béla. Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.: Győri János. Bp, 1987, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. + 2 db Kondor Béla kiállítási katalógus. Kondor Béla grafikai sorozatai. 2011. június 2. -július 1. Kondor Béla. 1991. február 28. - június 2.
Kishonthy Zsolt (szerk.): Seres László. Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest-Miskolc, 2017, MissonArt Galéria. 179p. Az egyik kurátor, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus, Seres László műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 5200 példányban.