Books: Architecture, Art

Number of items: 205

16616.

1 600 HUF
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1934, Dante. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
16617.

1 200 HUF
16618.

1 000 HUF
Gábor Magda keramikus. Bp., 2004, Körmendi Galéria. Kartonált papírkötés.
16619.

1 600 HUF
Kéri László monográfia. Bp., 2009, Magyar Képek Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
16620.

1 600 HUF
Rados Jenő: Magyar építészettörténet. Bp., 1971, Műszaki. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16621.

1 000 HUF
Magyar grafikai kiállítás 1971. Dürer emlékezetére születésének 500. évfordulóján. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Kovács Endre fekete-fehér fotóival illusztrálva. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
16622.

900 HUF
2,43
2,65
Vegyes művészeti folyóirat tétel, 10 db. 1927-1979. Szabad Művészet, Képzőművészet, Művészet stb.
16623.

1 200 HUF
A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Szerk:,Szabó Júlia, Majoros Valéria. Bp., 1992, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Részben angol nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben , kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. + Kemény Mária-Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Katalógus és források. Bewerbungspläne für den Palast der Ungarischen Akademie der Wissenschaften. Katalog und Schriftquellen. Szerk: Szabó Júlia. Bp.,1996, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Fekete-fehér képekkel illusztrációkkal, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. A borító jobb felső sarka meggyűrődött.
16624.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kondor Béla. Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.: Győri János. Bp, 1987, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. + 2 db Kondor Béla kiállítási katalógus. Kondor Béla grafikai sorozatai. 2011. június 2. -július 1. Kondor Béla. 1991. február 28. - június 2.
16625.

1 400 HUF
Kishonthy Zsolt (szerk.): Seres László. Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest-Miskolc, 2017, MissonArt Galéria. 179p. Az egyik kurátor, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus, Seres László műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16626.

2 400 HUF
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 5200 példányban.
16627.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF