https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 205
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2350751
16725
393
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Möbelstille. Bp., 1984. Akadémiai . Egészvászon kötésben, papír vádőborítóval. Bútorstílusok német nyelven.
Starting price:
1 200 HUF
2379285
16726
393
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Fehér György - Dr. Kurucz György - Zsidi Vilmos: Georgikon 200 I. Emlékkönyv a Georgikon alapításának 200. évfordulójára. Keszthely, 1996, Pannon Agrártudományi Egyetem Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
2337885
16727
393
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pukánszkyné Kádár Jolán: A budai népszínház története. Bp., 1978, Magyar Színházi Intézet. Készült 500 példányban.
Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
2348811
16728
393
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet kiskönyvtára 2 db kiadványa. Bozóky Mária: Giacometti. Bp., 1972, Corvina. Papírkötés. + Dávid Katalin: Moore. Bp., 1973 Corvina. Papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2348804
16729
393
0
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Varga Imre állandó kiállítása. Bp., 1985. Budapest Galéria. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2383589
16730
393
0
3400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fehér László (1953-) festő 3 db kiállítási katalógusa. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
2381834
16731
393
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2320057
17000
393
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Magyar művészeti írások. Bp. 1941. Szépművészeti Múzeum. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2315027
17002
393
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egészvászon-kötés kopottas állapotban. Megjelent 3070 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2313114
17003
393
0
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Állami művészeti díjjazottak. Bp., 2007, kn. papírkötés jó állapotban. Színes képekkel gazdagon illusztrált.
The item is not available
2320006
17004
393
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Móra Ferenc Múzeum évkönyve. Studia Ethnographicae 2. Szeged, 1998, kn. 500 példányban megjelent. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2320741
17005
393
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment