1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Czigler Ignácz: Művelődéstörténet. Különös tekintettel a képzőművészetek fejlődésére. Az ifjuság számára írta: - -. Bp., 1896, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+199 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett kék egészvászon-kötés, Haladás-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.