Number of items: 237

Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1990, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. A szerkesztő, Praznovszky Mihály (1946-) magyar irodalomtörténész, muzeológus által dedikált! Készült 1000 példányban, ebből 100 példány számozott (számozatlan példány). A borító Czinke Ferenc grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17418.

1 400 HUF
Bartók Miklós - Budai József: Jó modor, szabályok. Bp., 1929, Budai Könyvnyomda. Kiadói papír kötésben.
17419.

1 200 HUF
A mi nótáink. Miskolc, 1990, k.n. Kiadói egészvászon kötésben.
17420.

2 000 HUF
Paul Claudel: Kinyilatkoztatás. Miszterium, négy felvonásban és egy előjátékban. Békéscsaba, 1919., Tevan-kiadás. Fordította: Réti Irén és Szines Pál. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval és lapokkal, szakadt kötéssel.
17421.

1 000 HUF
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
17422.

1 000 HUF
Wass Albert: Tizenhárom Almafa. Életmű-sorozat. Marosvásárhely, Mentor Kiadó. Kiadói papírkötésben.
17423.

1 200 HUF
Erdős Renée: A csöndes kikötő. Bp.,1933,Révai. Átkötött modern félvászon-kötés. A szerző által aláírt és dedikált példány.
17424.

2 000 HUF
Csoóri Sándor: Felröppen a madár. Bp.,1954.,Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Csoóri Sándor első megjelent műve. Kiadói papírkötés, sérülésekkel
17425.

1 000 HUF
17426.

1 600 HUF
Pomogáts Béla: Költészet és népiesség. Tanulmányok. Békéscsaba, 1987., Új Aurora,(Kner Nyomda.) Kiadói kopott papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1500 példányban. Ebből 500 számozott, 421. számú számozott példány.
17427.

1 000 HUF
Csütörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
17428.

800 HUF
13
Tóth Árpád összes versfordításai. Külföldi költők. Sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., 1942, Révai. Kiadói vászonkötés, kifakult , kissé kopottas állapotban.
17429.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF