Number of items: 237

Janus Pannonius: Pajzán epigrammák. Szerk.: Csorba Győző. Bp., 1986, Helikon. Kiadói dúsan aranyozott kapcsos kartonált papírkötés. Jó állapotban.
17442.

1 000 HUF
Rodolfó bűvészkönyv. Bp., 1965. Móra Kiadói, kopott félvászon kötésben
17443.

1 000 HUF
17444.

1 400 HUF
Zrínyi: Szigeti veszedelem. Bp., 1901. Lampel. Félvászon kötésben.
17445.

1 000 HUF
17446.

1 600 HUF
Lukianos: Beszélgetés a táncról. Trencsényi-Waldapfel Imre fordítása. Hn., 1959, Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 6200 példányban.
17447.

1 000 HUF
Louis Paul Boon: Menüett. Ford.: Szondi Béla. Tassy Béla illusztrációival. Bp., 1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé foltos borítóval. papír védőborítóban. A fordító által dedikált.
17448.

1 400 HUF
Bánó Attila: Magyar ösvény. Volt egyszer egy Pest Megyei Hírlap - válogatott írások, 1992-1995. Bp., 1996, Püski. Kiadói papírkötés. A szerző által Dienes Éva, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
17449.

1 400 HUF
Can Togay: Fénykutya és vonat. Versek. 1974-2004. Bp.,2004,Aranykor. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17450.

1 000 HUF
Éber Antal: Mikép gazdagodhatunk ingyen? Bp., 1940, (Szeged, Szeged Városi Nyomda.) Kovács Katalin rajzaival illusztrált. Papírkötésben, szakadozott borítóval.
17451.

2 800 HUF
7,57
8,24
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. 61 képpel és 14 ábrával illusztrált. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
17452.

2 800 HUF
7,57
8,24
Ambrus Zoltán: Színházi esték. Bp., én., Élet irodalmi és nyomda részvénytársaság. Átkötött példány. Félvászon-kötés, jó állapotban.
17453.

Ambrus Zoltán: Színházi esték. Bp., én., "Élet" irodalmi és nyomda részvénytársaság. Átkötött példány. Félvászon-kötés, jó állapotban.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF