Number of items: 237

Madách Imre: Civilizátor. Hungária-könyvek 12.-ik kötete. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Számozott példány, tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17406.

800 HUF
17407.

10 000 HUF
27,03
29,41
17408.

10 000 HUF
27,03
29,41
17409.

1 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Kísértet Lublón és egyéb elbeszélések. Mühlbeck Lajos, Neogrády Antal és Jankó János rajzaival. Bp., én., Légrády. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
17410.

2 400 HUF
Artur Fürst - Alexander Moszkowski: A világ csodái. Ford.: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
17411.

1 000 HUF
Josef Lada: Svejk, a derék katona kalandjai képekben. Bp., 2003, Ciceró. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
17412.

800 HUF
Szenczi Tóth Károly: Elmosolygott éveink. Bp.,én.,General Press. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17413.

2 000 HUF
Görgey Gábor: Komámasszony, hola stukker? Komédia két részben. Szerk.: Turán Róbert. Színházi szövegkönyv, benne nyomtatott jegyzetekkel. Bp., 1989, Madách Kamara. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. Megjelent 300 példányban.
17414.

1 000 HUF
László Endre: Jóholdat, Szíriusz kapitány!. Bp., 1981, Móra. A szerző, László Endre (1900-1987) író által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés, borító alján kisebb tollas firkával, kissé kopott gerinccel.
17415.

2 800 HUF
7,57
8,24
19
17416.

800 HUF
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády testvérek. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kissé sérült karton borítékban, hátoldalán firkált borítékkal. Kiadói kartonált papírkötés, korabeli ajándékozási sorokkal, egyik illusztráción tollas firkával.
17417.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: